Kontakt z nami

Biuro rachunkowe ConTax

Biuro rachunkowe ConTax obsługuje na co dzień podmioty prowadzące działalność gospodarczą na terenie takich miejscowości jak Legionowo, Chotomów i Wieliszew. Nie ograniczamy się tylko do wybranych branż – z naszej pomocy księgowej, podatkowej i rozliczeniowej można skorzystać bez względu na rodzaj świadczonych usług. Klienci, którzy szukają profesjonalnego wsparcia ze strony biura rachunkowego na naszym z pewnością się nie zawiodą. Podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i bardzo elastycznie do każdego zadania, które zostanie nam powierzone. Solidnie i terminowo wywiązujemy się ze wszystkich zleceń.

Biuro rachunkowe ConTax
05-120 Legionowo
ul. Jagiellońska 13a lok. 10 

tel. 600 814 457 Anna Łabędź; 604 666 901


 

 SKONTAKTUJ SIĘ ! NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ

{

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Imię i Nazwisko: *
E-mail:*
Telefon:


Treść:*
Wpisz kod weryfikacyjny:


 

Chotomów

Prowadzisz firmę w Chotomowie? Zaledwie kilka kilometrów dzieli cię od naszego biura rachunkowego, które ma swoją siedzibę w Legionowie. Sprawdź jak najszybciej do nas dojechać!

Jabłonna

Dla podmiotów gospodarczych prosperujących w Jabłonnej mamy dobrą wiadomość - potrzebują przejechać zaledwie 5 kilometrów, aby dotrzeć do naszego biura księgowego zlokalizowanego w Legionowie.


Wieliszew

Zaledwie w kilka minut można pokonać trasę z Wieliszewa do Legionowa, gdzie mieści się nasze biuro świadczące usługi księgowe. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami – zapraszamy do kontaktu!

 

 

Biuro rachunkowe CONTAX

Zapraszamy do kontaktu

05-120 Legionowo
ul. Jagiellońska 13a lok. 11

Poniedziałek – Piątek
8:00 - 16:00

Anna Łabędź: tel.  600 814 457 
tel. 604 666 901