Biuro rachunkowe - księgowe - Legionowo

Biuro rachunkowe Legionowo - Zadzwoń

Prowadzimy biuro rachunkowe w mieście Legionowo, które świadczy usługi podatkowo-księgowe oraz rozliczeniowe. Obsługujemy w tym zakresie mieszkańców oraz przedsiębiorców z terenu Legionowa, Jabłonnej, Chotomowa, Wieliszewa i pobliskich miejscowości. Nasze biuro księgowe to wiedza nabyta podczas studiów wyższych z zakresu ekonomii i rachunkowości, poparta ponad 20-letnim doświadczeniem w księgowości, które posiada właścicielka.

Usługi świadczone są na podstawie licencji Ministerstwa Finansów nr 45490/2010, a działalność biura objęta jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Klientom możemy zaoferować kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, bezpieczeństwo i poufność informacji, które nam przekazują. Biuro rachunkowe takie jak nasze to oszczędność czasu i pewność, że wszelkie rozliczenia będą wykonane terminowo i profesjonalnie.

Legionowo, Jabłonna, Chotomów, Wieliszew – tu możesz liczyć na pomoc naszego biura rachunkowego w sprawach podatkowych, księgowych oraz rozliczeniowych.

Zapraszam do współpracy. Anna Łabędź - Główny Księgowy

 

 

 

Profesjonalne biuro księgowe – Legionowo

Poszukujesz firmy, która świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe bez względu na rodzaj i wielkość prowadzonej działalności? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu.
Biuro rachunkowe CONTAX z siedzibą na terenie Legionowa zostało założone z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy chcą mieć pewność, że ich rachunkowość znajduje się we właściwych rękach, aby oni mogli spokojnie skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczone osoby z wykształceniem kierunkowym, mogące pochwalić się licznymi certyfikatami oraz nieustannie podnoszące swoje kwalifikacje. Właścicielką biura jest księgowa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży.

Księgowość dla małych i dużych firm

W zakres usług świadczonych przez nasze biuro księgowe wchodzi zarówno księgowość uproszczona, jak i pełna. Ta pierwsza jest dedykowana w głównej mierze małym przedsiębiorstwom i firmom, które dopiero rozpoczynają swoją działalność na rynku. Bazuje ona na najprostszych metodach rozliczania podatku, a w jej skład wchodzi karta podatkowa, podatek ryczałtowy oraz podatkowa księga przychodów i rozchodów. Z kolei z księgowości pełnej mogą korzystać duże spółki i koncerny, gdyż służy ona nie tylko wyliczaniu podatku, ale również ewidencjonowaniu zawieranych operacji finansowych. W jej ramach prowadzona jest kompletna, pełna ewidencja księgowa.

Wieloaspektowe usługi księgowe

Od samego początku działalności na rynku zajmujemy się pełną obsługą przedsiębiorstw, która obejmuje usługi rachunkowe, kadry i płace oraz rozliczenia podatkowe. Prowadzimy księgowość firm o różnorodnych profilach działalności. Wśród naszych klientów znajdują się, chociażby biura nieruchomości, firmy budowlane, spółki handlowe, gabinety lekarskie itp.
Dzięki temu, że na bieżąco monitorujemy potrzeby oraz oczekiwania przedsiębiorców, nieustannie rozszerzamy gamę świadczonych przez nas usług. Księgowość to dla nas nie tylko prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów czy wykonywanie rozliczeń podatkowych, ale także:

 • obsługa i wysyłka JPK (Jednolitego Pliku Kontrolnego),
 • sporządzanie umów cywilnoprawnych,
 • prowadzenie rozrachunków z budżetem i kontrahentami,
 • nadzór księgowy,
 • przygotowywanie wniosków kredytowych,
 • wprowadzanie zaległości podatkowych,
 • reprezentacja przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Profesjonalne usługi świadczone przez nasze biuro rachunkowe są skierowane do wszystkich firm, które chcą mieć pewność rzetelnej i terminowej realizacji spraw finansowych oraz podatkowych.
Nasze atuty to przede wszystkim:

 • indywidualne podejście do każdego klienta,
 • kompleksowe wsparcie w zakresie rachunkowości oraz wszelkiego rodzaju spraw księgowych.
 • precyzyjna analiza wszystkich przekazywanych dokumentów,
 • pomoc w efektywnym zarządzaniu finansami biznesu,
 • działalność objęta ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej,
 • dobre ceny, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów,
 • gwarancja poufności i bezpieczeństwa informacji.